Sport & Family Celebration 2010 ve Starém Městě

22. 06. 2010

Ve fotbalovém turnaji, který se kvůli nepřízni počasí nakonec hrál jen ve třech kategoriích, se představilo 15 týmů. V kategorii žáků zvítězil tým Frýdlantu, který nepoznal ani v jednom zápase hořkost porážky.

Staré Město - Ve fotbalovém turnaji, který se kvůli nepřízni počasí nakonec hrál jen ve třech kategoriích, se představilo 15 týmů. V kategorii žáků zvítězil tým Frýdlantu, který nepoznal ani v jednom zápase hořkost porážky. Druhé skončily Sedliště a na třetím místě se umístily Řepiště. Nejlepším střelcem se stal Michal Fukala z vítězného týmu Frýdlantu.

Leemon vítězem turnaje firem

V kategorii firemních týmů vyhrál tým Leemonu, druhý skončil Axel group. Třetí místo obsadil slovenský tým Kron.sk. Nejlepším střelcem se stal Petr Dušek z týmu Leemon s celkovým počtem 17 branek.

Výsledky dalších kategorií

Kategorie futsalových týmů, ve kterých se kvůli nízkému počtu družstev představili i hráči nad 37 let, vyhrál již potřetí United F-M, který si tak odnesl putovní pohár pro vítěze této kategorie. Na druhém místě skončilo družstvo Leemonu nad 37 let, jejichž obranu jako jediní překonali hráči vítězného United F-M. Třetí místo obsadil tým Citrónu, taktéž nad 37 let. Nejlepším střelcem této kategorie se stal Radek Juřica z týmu United F-M.